Urodzony w 14.04.1994 w Ciechanowie. Pierwsze kroki w muzyce stawiał w Szkole Muzycznej I stopnia w Płońsku grając na fortepianie. Kolejną pasją był kontrabas, który chwycił do ręki w Szkole Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku. Po 3 latach swoją edukację kontynuował w Szkole Muzycznej II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach w klasie kontrabasu mgr Krzysztofa Korzenia, aby następnie zostać studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie kontrabasu profesora Waldemara Tamowskiego.
Jest laureatem ogólnopolskich konkursów kontrabasowych, m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Kontrabasowego im. W. Gadzińskiego w Katowicach (II miejsce), Ogólnopolskiego Konkursu Kontrabasowego im. A.B. Ciechańskiego w Poznaniu (III miejsce), 5. Ogólnopolskiego Konkursu Wiolonczelowo-Kontrabasowego w Kowalewie Pomorskim (II miejsce), oraz uczestnikiem konkursów międzynarodowych w Niemczech i Czechach.
Jest stypendystą programu Młodzi Twórcy Kultury. Swoje umiejętności kształcił podczas licznych festiwali kontrabasowych i kursów mistrzowskich pod okiem wielu wybitnych kontrabasistów z całego świata: Jacek Niedziela, Dorin Marc, Dan Styffe, Catalin Rotaru, Christine Hoock, Gunars Upatnieks, Zsolt Feiervari, Bogusław Furtok, Eric Hansen, Jan Kotula.

W 2014 roku wystąpił jako solista z towarzyszeniem Śląskiej Orkiestry Kameralnej w sali koncertowej Filharmonii Śląskiej w Katowicach.
Doświadczenie orkiestrowe zdobywał współpracując z orkiestrami takimi jak: Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach, Śląską Orkiestrą Kameralną, Kameralną Orkiestrą Miasta Tychy AUKSO, Filharmonią Zielonogórską, Filharmonią Zabrzańską, Orkiestrą Kameralną Silesian Art Collective, Orkiestrą Muzyki Nowej.

Od 2019 roku jest kontrabasistą orkiestry symfonicznej Filharmonii Śląskiej w Katowicach.

Jego pasją jest muzyka jazzowa/improwizowana. Obecnie swoje umiejętności w tej dziedzinie kształci będąc studentem wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie kontrabasu dr Macieja Adamczaka.
Jest kontrabasistą oraz gitarzystą basowym w zespole Music Mahal, z którym w czerwcu 2018 roku wydał album „Hallyrie”, a także kontrabasistą w zespole Kwartesencja/Quartessence. Swoją muzyką dzielili się koncertując w wielu miastach w Polsce i za granicą.